Reference publikačního systému WebGet

1/26

Tescoma

Tescoma

Moderní produktový katalog, postavený na novém řešení WebGet TRENDY, prezentující aktuální sortiment společnosti TESCOMA. Naleznete zde přehled výrobků, návody, videorecepty a mnoho dalších informací. Přečtěte si názor klienta na naši vzájemnou spolupráci.

2/26

EmperoGroup.cz

EmperoGroup.cz

Společnost Empero Group a.s. si zvolila pro svou internetovou prezentaci publikační systém WebGet z důvodů vysoké uživatelské intuitivnosti při obsluze systému a díky přístupu našeho týmu k realizaci. Díky této spolupráci vznikl moderní web korespondující se současnými trendy a s blogem o novinkách v oboru finančního poradenství. Web také disponuje aktuálními informacemi o kurzu EUR a USD, načítá aktuální burzovní kurz S&P a v pozadí systému jsou odkazy na intranetový systém pro komunikaci mezi společností Empero Group a.s. a partnery.

3/26

Citroen.Carling.cz

Citroen.Carling.cz

Autosalon Citroën Brno - CARLING, spol. s. r. o. nabízí nová i certifikované ojetá auta, náhradní díly, příslušenství, a dále servis a asistenční službu CITROËN Assistance. Zákazník může na tomto přehledném webu prohlížet katalog automobilů na prodej, včetně připojených fotografií, videí, ceníků a technických parametrů. Realizovali jsme zde také rezervační systém pro snadné objednání testovací jízdy.

4/26

Carling.cz

Carling.cz

Společnost CARLING, spol. s. r. o. je výrobce protektorů a specializuje se na nákladní pneumatiky pod svojí obchodní značkou Carling Truck Tires a je členem evropské sítě osobních pneuservisů a rychloservisů Premio. Web je doslova nahuštěn hodnotnými informacemi o výrobě a službách, to vše napsáno srozumitelnou formou a doplněno mnoha fotografiemi.

5/26

EasyShop

EasyShop

EasyShop je platforma pro internetový obchod, vyvíjená více než 10 let a je to jedno z nejpoužívanějších řešení pro eshop v ČR a na Slovensku. Na tomto produktovém webu jsme použili řadu klíčových prvků, které lze v rámci publikačního systému WebGet realizovat. Těmi nejzajímavějšími jsou např. katalog nabízených služeb, tabulkové ceníky, poptávkové formuláře, napojení na systém CentralNews či firemní blog.

6/26

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba je institucí na poli trestní politiky, která má za úkol integrovat pachatele do života společnosti, snaží se o participaci poškozeného a přispívá k ochraně společnosti účinným řešením konfliktních a rizikových stavů. Poměrně rozsáhlý web přináší informace k mnoha tématům, kterých se práce instituce dotýká. Součástí realizace je také přístup uživatele do zabezpečené sekce.

7/26

Meffert ČR

Meffert ČR

Asi všichni známe barevného ježka - typické logo značky Düfa, pod kterou společnost Meffert ČR nabízí kompletní sortiment nátěrových hmot, barev, laků a další stavební chemie. Firemní web nabízí bohatou informační část a také rozsáhlý katalog veškerého sortimentu, přehledně členěného dle způsobu použití. U jednotlivých položek je mj. možné stáhnout si potřebnou dokumentaci.

8/26

Město Bystřice nad Pernštejnem

Město Bystřice nad Pernštejnem

Oficiální stránky osmitisícového města, založeného ve 13. století a ležícího v kraji Vysočina. Návštěvník webu zde nalezne všechny povinné informace, telefonní seznam, úřední desku, regionální noviny, informace o dění v kultuře, sportu či podnikání a rozcestník na několik webových kamer, zabírajících zajímavé části města.

10/26

Manduca.cz

Manduca.cz

Manduca je ergonomické nosítko z přírodních materiálů, pro nošení dětí od 3,5 do 20 kg na břiše, na boku či na zádech. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku se věnují popisu všech dostupných typů nosítek, jejich vlastnostem a technickým informacím, obsahují instruktážní videa a seznam prodejců.

11/26

Děti bez pluhu

Děti bez pluhu

Pořadatel dětských lyžařských kurzů představuje moderní carvingovou metodu pro výuku lyžování dětí. Stránky přinášejí informace o škole, termínech a místech kurzů vč. možnosti rezervace, videa z výuky či objednávkový formulář pro výběr z několika druhů dětských lyží.

12/26

Stavby Dvořák

Stavby Dvořák

Stránky stavební firmy se specializací na rekonstrukce domů a bytů, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce a dekorativní omítky. Návštěvník zde nalezne přehledně strukturované informace o nabízených službách, ceník, fotogalerie z realizací či přihlášení k newsletteru.

13/26

Látkové pleny Pop-in

Látkové pleny Pop-in

Dětské pleny Pop-in nahrazují masově rozšířené jednorázové pleny. Místo vyhazování plenu vypereme a znovu použijeme - šetříme tak zdraví dítěte, životní prostředí i vlastní peněženku. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku přinášejí řadu praktických informací, návodů a zkušeností rodičů.

14/26

PokerBox

PokerBox

Portál pro milovníky nejpopulárnější karetní hry na světě, sdružující články a zpravodajství ze světa pokeru, seznam heren a pokerová videa. V rámci portálu jsme realizovali také kalendář živých turnajů a cash games.

15/26

SPH STAVBY

SPH STAVBY

Společnost s vlastní betonárnou realizuje průmyslovou a občanskou výstavbu a také inženýrské a vodohospodářské stavby. Na svých stránkách nás přehlednou formou seznamuje se svojí činností a předkládá fotografie z uskutečněných realizací.

16/26

Česká bezpečnostní agentura

Česká bezpečnostní agentura

Společnost s několika pobočkami v České republice a na Slovensku realizuje komplexní bezpečnostní služby, úklidové služby a facility consulting. Návštěvník webu je detailně obeznámen s poskytovanými službami, s certifikacemi a pojištěním, referencemi či nabídkou zaměstnání.

17/26

FPAG

FPAG

Facility and Property Agency, a.s. zavádí na trh nové a lepší způsoby správy nemovitostí s důrazem na nízké náklady, transparentnost a ekologii. Na svém webu nás seznamuje s nabízenými službami, organizační strukturou či aktuálními novinkami ve společnosti.

18/26

JakKrmit.cz

JakKrmit.cz

Praktická poradna pro výživu vašeho pejska, zpracovaná svěží formou s přehledným členěním dle témat. Doplněno interaktivními kalkulačkami a tabulkami, včetně doporučení konkrétního krmiva dle potřeb a zdravotního stavu vašeho mazlíčka.

19/26

Digitálník.cz

Digitálník.cz

Portál s informacemi na téma digitálního a satelitního vysílání. Aktuální zpravodajství, rady a tipy, návody a recenze a mnoho dalších praktických informací.

20/26

PPC marketing

PPC marketing

Produktový portál marketingové divize společnosti IT STUDIO s.r.o. Vysvětluje základní pojmy, informuje o poskytovaných službách v oblasti PPC a nabízí výhodné cenové programy dle aktuálních potřeb klienta.

21/26

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Oficiální web Úřadu městské části Brno-Řečkovice a Mokrá Hora informuje o aktuálním dění a přináší praktické informace z jednotlivých odborů. Občan zde nalezne vše potřebné, od kontaktů na jednotlivé pracovníky úřadu až po seznam ulic městské části.

22/26

Rancho Rio Ebro

Rancho Rio Ebro

Český personál, česká televize, stylová kuchyně a hlavně životní rybářské úlovky vás čekají v kempu na španělské řeče Ebro. Na webu jsme mimo jiné realizovali rezervační systém pro ubytování.

23/26

biTech.CZ s.r.o.

biTech.CZ s.r.o.

Společnost je výhradním dovozcem a prodejcem celé řady produktů v oblasti vytápění a ohřevu vody. Zákazník na webu nalezne informace nabízených produktech, katalogy krbových kamen či ohřívačů vody a fotogalerie z veletrhů, kterých se firma účastnila.

26/26

jbstavebni.cz

jbstavebni.cz

Společnost JB Stavební s.r.o. nabízí kompletní dodávky staveb v oblasti průmyslového a občansko-administrativního pozemního stavitelství. Nosným programem je provádění občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a opravy objektů a zateplování fasád nejnovějšími technologiemi. Publikační systém WebGet umožňuje společnosti jednoduchou a přehlednou presentaci, v níž se zorientuje každý.