Reference publikačního systému WebGet

1/77

Tescoma

Tescoma

Moderní produktový katalog, postavený na novém řešení WebGet TRENDY, prezentující aktuální sortiment společnosti TESCOMA. Naleznete zde přehled výrobků, návody, videorecepty a mnoho dalších informací. Přečtěte si názor klienta na naši vzájemnou spolupráci.

2/77

Stavby Dvořák

Stavby Dvořák

Stránky stavební firmy se specializací na rekonstrukce domů a bytů, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce a dekorativní omítky. Návštěvník zde nalezne přehledně strukturované informace o nabízených službách, ceník, fotogalerie z realizací či přihlášení k newsletteru.

3/77

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Oficiální web Úřadu městské části Brno-Řečkovice a Mokrá Hora informuje o aktuálním dění a přináší praktické informace z jednotlivých odborů. Občan zde nalezne vše potřebné, od kontaktů na jednotlivé pracovníky úřadu až po seznam ulic městské části.

4/77

Rancho Rio Ebro

Rancho Rio Ebro

Český personál, česká televize, stylová kuchyně a hlavně životní rybářské úlovky vás čekají v kempu na španělské řeče Ebro. Na webu jsme mimo jiné realizovali rezervační systém pro ubytování.

5/77

Látkové pleny Pop-in

Látkové pleny Pop-in

Dětské pleny Pop-in nahrazují masově rozšířené jednorázové pleny. Místo vyhazování plenu vypereme a znovu použijeme - šetříme tak zdraví dítěte, životní prostředí i vlastní peněženku. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku přinášejí řadu praktických informací, návodů a zkušeností rodičů.

6/77

PokerBox

PokerBox

Portál pro milovníky nejpopulárnější karetní hry na světě, sdružující články a zpravodajství ze světa pokeru, seznam heren a pokerová videa. V rámci portálu jsme realizovali také kalendář živých turnajů a cash games.

7/77

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba je institucí na poli trestní politiky, která má za úkol integrovat pachatele do života společnosti, snaží se o participaci poškozeného a přispívá k ochraně společnosti účinným řešením konfliktních a rizikových stavů. Poměrně rozsáhlý web přináší informace k mnoha tématům, kterých se práce instituce dotýká. Součástí realizace je také přístup uživatele do zabezpečené sekce.

8/77

Meffert ČR

Meffert ČR

Asi všichni známe barevného ježka - typické logo značky Düfa, pod kterou společnost Meffert ČR nabízí kompletní sortiment nátěrových hmot, barev, laků a další stavební chemie. Firemní web nabízí bohatou informační část a také rozsáhlý katalog veškerého sortimentu, přehledně členěného dle způsobu použití. U jednotlivých položek je mj. možné stáhnout si potřebnou dokumentaci.

9/77

Manduca.cz

Manduca.cz

Manduca je ergonomické nosítko z přírodních materiálů, pro nošení dětí od 3,5 do 20 kg na břiše, na boku či na zádech. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku se věnují popisu všech dostupných typů nosítek, jejich vlastnostem a technickým informacím, obsahují instruktážní videa a seznam prodejců.

10/77

JakKrmit.cz

JakKrmit.cz

Praktická poradna pro výživu vašeho pejska, zpracovaná svěží formou s přehledným členěním dle témat. Doplněno interaktivními kalkulačkami a tabulkami, včetně doporučení konkrétního krmiva dle potřeb a zdravotního stavu vašeho mazlíčka.

11/77

FPAG

FPAG

Facility and Property Agency, a.s. zavádí na trh nové a lepší způsoby správy nemovitostí s důrazem na nízké náklady, transparentnost a ekologii. Na svém webu nás seznamuje s nabízenými službami, organizační strukturou či aktuálními novinkami ve společnosti.

12/77

EmperoGroup.cz

EmperoGroup.cz

Společnost Empero Group a.s. si zvolila pro svou internetovou prezentaci publikační systém WebGet z důvodů vysoké uživatelské intuitivnosti při obsluze systému a díky přístupu našeho týmu k realizaci. Díky této spolupráci vznikl moderní web korespondující se současnými trendy a s blogem o novinkách v oboru finančního poradenství. Web také disponuje aktuálními informacemi o kurzu EUR a USD, načítá aktuální burzovní kurz S&P a v pozadí systému jsou odkazy na intranetový systém pro komunikaci mezi společností Empero Group a.s. a partnery.

13/77

EasyShop

EasyShop

EasyShop je platforma pro internetový obchod, vyvíjená více než 10 let a je to jedno z nejpoužívanějších řešení pro eshop v ČR a na Slovensku. Na tomto produktovém webu jsme použili řadu klíčových prvků, které lze v rámci publikačního systému WebGet realizovat. Těmi nejzajímavějšími jsou např. katalog nabízených služeb, tabulkové ceníky, poptávkové formuláře, napojení na systém CentralNews či firemní blog.

14/77

Digitálník.cz

Digitálník.cz

Portál s informacemi na téma digitálního a satelitního vysílání. Aktuální zpravodajství, rady a tipy, návody a recenze a mnoho dalších praktických informací.

15/77

Děti bez pluhu

Děti bez pluhu

Pořadatel dětských lyžařských kurzů představuje moderní carvingovou metodu pro výuku lyžování dětí. Stránky přinášejí informace o škole, termínech a místech kurzů vč. možnosti rezervace, videa z výuky či objednávkový formulář pro výběr z několika druhů dětských lyží.

16/77

Citroen.Carling.cz

Citroen.Carling.cz

Autosalon Citroën Brno - CARLING, spol. s. r. o. nabízí nová i certifikované ojetá auta, náhradní díly, příslušenství, a dále servis a asistenční službu CITROËN Assistance. Zákazník může na tomto přehledném webu prohlížet katalog automobilů na prodej, včetně připojených fotografií, videí, ceníků a technických parametrů. Realizovali jsme zde také rezervační systém pro snadné objednání testovací jízdy.

17/77

Česká bezpečnostní agentura

Česká bezpečnostní agentura

Společnost s několika pobočkami v České republice a na Slovensku realizuje komplexní bezpečnostní služby, úklidové služby a facility consulting. Návštěvník webu je detailně obeznámen s poskytovanými službami, s certifikacemi a pojištěním, referencemi či nabídkou zaměstnání.

18/77

Carling.cz

Carling.cz

Společnost CARLING, spol. s. r. o. je výrobce protektorů a specializuje se na nákladní pneumatiky pod svojí obchodní značkou Carling Truck Tires a je členem evropské sítě osobních pneuservisů a rychloservisů Premio. Web je doslova nahuštěn hodnotnými informacemi o výrobě a službách, to vše napsáno srozumitelnou formou a doplněno mnoha fotografiemi.

19/77

Město Bystřice nad Pernštejnem

Město Bystřice nad Pernštejnem

Oficiální stránky osmitisícového města, založeného ve 13. století a ležícího v kraji Vysočina. Návštěvník webu zde nalezne všechny povinné informace, telefonní seznam, úřední desku, regionální noviny, informace o dění v kultuře, sportu či podnikání a rozcestník na několik webových kamer, zabírajících zajímavé části města.

20/77

biTech.CZ s.r.o.

biTech.CZ s.r.o.

Společnost je výhradním dovozcem a prodejcem celé řady produktů v oblasti vytápění a ohřevu vody. Zákazník na webu nalezne informace nabízených produktech, katalogy krbových kamen či ohřívačů vody a fotogalerie z veletrhů, kterých se firma účastnila.

21/77

SPH STAVBY

SPH STAVBY

Společnost s vlastní betonárnou realizuje průmyslovou a občanskou výstavbu a také inženýrské a vodohospodářské stavby. Na svých stránkách nás přehlednou formou seznamuje se svojí činností a předkládá fotografie z uskutečněných realizací.

22/77

Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partněři v.o.s.

Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partněři v.o.s.

Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partněři v.o.s. má více než desetiletou tradici v poskytování právních služeb v různých odvětvích českého, evropského i mezinárodního práva.

23/77

Swarovski-komponenty.cz

Swarovski-komponenty.cz

Swarovski komponenty jsou určeny k výrobě šperků s dokonalými křišťály Swarovski ELEMENTS. Díky těmto komponentům si můžete vyrobit vlastní oslnivé šperky Swarovski podle nejnovějších trendů, nebo podle svých představ.

26/77

Conato.cz

Conato.cz

Conato - vysokoproduktivní kontakní lepidla. Jsou vhodná pro čalounické, laminátové materiály. Využijete je také v autočálounění. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost lepení zejména u podlahových materiálů, laminátů. Lepící spray systém je ekologický a univerzální.

27/77

PPC marketing

PPC marketing

Produktový portál marketingové divize společnosti IT STUDIO s.r.o. Vysvětluje základní pojmy, informuje o poskytovaných službách v oblasti PPC a nabízí výhodné cenové programy dle aktuálních potřeb klienta.

28/77

Biansi.cz

Biansi.cz

Elektronická cigareta BIANSI má oproti konkurenci řadu technických vychytávek, které celkově z cigarety dělají vybroušenou věcičku a vy ji musíte mít.

32/77

jbstavebni.cz

jbstavebni.cz

Společnost JB Stavební s.r.o. nabízí kompletní dodávky staveb v oblasti průmyslového a občansko-administrativního pozemního stavitelství. Nosným programem je provádění občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a opravy objektů a zateplování fasád nejnovějšími technologiemi. Publikační systém WebGet umožňuje společnosti jednoduchou a přehlednou presentaci, v níž se zorientuje každý.

33/77

Špekáčky.cz

Špekáčky.cz

Zábavné stránky dvou milovníků špekáčků. Možná je to k neuvěření, ale špekáčky si oblíbil pán a jeho čtyřnohý miláček a rozhodli se podělit o tajemství špekáčků.

34/77

Cleanfix

Cleanfix

Webové stránky výhradního zastoupení švýcarské společnosti CLEANFIX REINIGUNGSSYSTEME AG, která patří k předním světovým výrobcům úklidové techniky. Postaveno na publikačním systému WebGet.
Redesign: 4/2013

35/77

Zahradnistroje.cz

Zahradnistroje.cz

Travní sekačky, traktory, křovinořezy, pily a příslušenství do zahrady. Postaveno na publikačním systému WebGet.

36/77

Datacable.cz

Datacable.cz

Společnost se specializuje na dodávky a subdodávky servisních služeb informačních technologií, datových center, call center a specielních školení. Postaveno na publikačním systému WebGet.

37/77

Zmiko.cz

Zmiko.cz

Činnost společnosti se zaměřuje především na pěstování révy vinné a výrobu vína. Postaveno na publikačním systému WebGet.

38/77

Bicybo.cz

Bicybo.cz

Občanské sdružení zájemců o rozvoj cyklistické dopravy na území města Brna. Propagační akce, besedy o dopravě, cykloturistické výlety, zpravodaj Brněnský cyklista. Postaveno na publikačním systému WebGet.

39/77

Ustredny.cz

Ustredny.cz

Specializovaný server o telefonních ústřednách - katalog, slovník pojmů, vzorová řešení, případové studie. Stránky jsou provozovány na publikačním systému WebGet.

40/77

Mobaknihy.cz

Mobaknihy.cz

Stránky brněnského nakladatelství, vydávajícího knihy pro nejširší čtenářskou obec. Postaveno na publikačním systému WebGet, propojeno s internetovým obchodem EasyShop. Design stránek i obchodu je přizpůsoben čtyřem ročním obdobím a automaticky se mění.
e-shop: shop.mobaknihy.cz
Redesign: 10/2011

41/77

Itstudio.cz

Itstudio.cz

Nová internetová prezentace naší společnosti. Stránky postaveny na publikačním systému WebGet. Redesign: 06/2008

42/77

Consim.cz

Consim.cz

Semináře, simulace, tréninky, workshopy. Vývoj týmu, další vzdělávání, training, personální rozvoj a rozvoj manažerských kompetencí. Stránky postaveny na publikačním systému WebGet.

43/77

Web.skialpshop.cz

Web.skialpshop.cz

Skialpinismu, telemarku a freeride se závodně nebo alespoň aktivně věnujeme většinu života, s naším vybavením jezdí řada špičkových závodníků a všichni máme na téma těchto krásných zimních sportů hodně co říci.

44/77

Jatagan.sk

Jatagan.sk

Nožířství je jedním z nejstarších lidských řemesel. Zaobírá se nejen výrobou nožů a podobných nástrojů, ale také jejich správnou údržbou.

45/77

Green dog

Green dog

Systém pro přepravu psa v autě zaručí, že Váš mazlíček bude v autě v bezpečí a Vy se budete moci nerušeně věnovat řízení vozidla.

46/77

TovárnaNaZážitky.cz

TovárnaNaZážitky.cz

Chcete jet na pořádnou dovolenou? Pojďte se podívat na naši novou webovou prezentaci, kde si můžete vybrat z dovolených a zájezdů svých snů. Továrna na zážitky je tu jenom pro Vás.

47/77

Jaknaezs.cz

Jaknaezs.cz

Zabezpečovací systémy a vše kolem nich. Díky napojení na pult centrální ochrany a bezpečnostním kamerám bude Váš majetek v bezpečí. Novinky a nové technologie v oblasti zabezpečovacích systémů.

48/77

TrenujemeNaNocnik.cz

TrenujemeNaNocnik.cz

Chcete naučit Vaše dítko na nočník? Potom zavítejte na stránky, které se věnují učení dětí na nočník. Jsou zde připraveny zajímavé rady a tipy!

49/77

Eltasat s.r.o.

Eltasat s.r.o.

Digitální satelitní technika - Příjem televizního vysílání ze satelitu má mnoho výhod. Prostřednictvím satelitu můžete sledovat velké množství jak placených i neplacených televizních kanálů a rádiových stanic.

50/77

Psycholog-smekal.cz

Psycholog-smekal.cz

Mgr. Ladislav Smékal - odborné psychologické služby - koučink, poradenství, psychoterapie aj. pro individuální, párovou a firemní klientelu.

51/77

Remont-zavlahy.cz

Remont-zavlahy.cz

Specializovaný miniweb od REMONT ČERPADLA představující kompletní služby v oblasti čerpací, závlahové a jezírkové techniky od kvalitních výrobců jako je Gardena.

52/77

Ckkomin.cz

Ckkomin.cz

Cykloklub Komín je členem Brněnského tělovýchovného sdružení. Aktivity: Rekreační, sportovní a společenské vyžití členů a přátel Cykloklubu Komín.

53/77

Bioobleceni.cz

Bioobleceni.cz

Biooblečení je vyrobeno ze surovin, které pocházejí z ekologicky kontrolovaného zemědělství a při jejich následném zpracování a výrobě se nepoužívají žádné škodlivé chemické látky.

54/77

Zahradnictvi-hrbac.cz

Zahradnictvi-hrbac.cz

Zahradnictví Hrbáč je autorizovaným prodejcem značek HUSQVARNA, JONSERED a PARTNER. Provádí kvalitní záruční i pozáruční servis.

55/77

Baterie-kryty.cz

Baterie-kryty.cz

Víte čemu se říká mobilní web? S nadsázkou jsme si pohráli s grafikou a vytvořili pro Vás webík ve stylu moderních technologií.

56/77

Bezciga.cz

Bezciga.cz

Miniweb vytvořený na podporu propagace elektronických cigaret, které jsou revoluční technologií moderního věku v kouření.

57/77

Ma-kuchyne.cz

Ma-kuchyne.cz

Do Vašich domovů Vám přinášíme kvalitní značkové kuchyňské vybavení a domácí potřeby, které je radost používat.

58/77

Retro-hracky.cz

Retro-hracky.cz

Hračky v našem obchodě jsou výhradně od tradičních českých výrobců. Jména firem jako MERKUR, JAS nebo KOVAP či DETOA zná u nás snad každý.

59/77

Topfield-satelity.cz

Topfield-satelity.cz

Topfield patří mezi přední výrobce satelitní techniky; satelitní přijímače Topfield jsou synonymem kvality a elegantního designu.

60/77

Ferguson-prijimace.cz

Ferguson-prijimace.cz

Historie společnosti Ferguson sahá do roku 1989, o více než deset let poději firma začala na středoevropský trh dodávat zařízení pro příjem satelitní televize.

61/77

Sapeli-nora.cz

Sapeli-nora.cz

Chcete se přesvědčit, jaký sortiment jakých výrobců na nákupním portále Dvere.cz nabízejí? Rádi vás provedeme. Dvere.cz, to je největší on-line prodejce dveří v České republice.

62/77

Dvere-provize.cz

Dvere-provize.cz

Stránky věnované proviznímu programu, ve kterém si provozovatelé webových stránek mohou vydělat pomocí provizí ze zprostředkovaných objednávek.

63/77

T-yacht.cz

T-yacht.cz

Vítr v plachtách, modrá slunečná obloha, šplouchání vln a nekonečné dálky. To už není jen záznam z historických plaveb. Dnes si svoji jachtu může vybavit už každý. Inspirujte se u nás.

64/77

Drevostavbycz.cz

Drevostavbycz.cz

Zabýváme se stavbou montovaných dřevostaveb a nízkoenergetických dřevostaveb, různých designů a velikostí.

65/77

Eco-pro.cz

Eco-pro.cz

Posláním společnosti Ecover je poskytovat efektivní, trvale ekologicky udržitelné řešení pro hygienické potřeby lidí.

66/77

Superbeton.cz

Superbeton.cz

Revoluční technologie finální úpravy nových a renovace starých betonových podlah v průmyslu i bydlení, která činí z obyčejných betonových podlah vysoce atraktivní a reprezentativní povrchy.

67/77

Retikon.cz

Retikon.cz

Předmětem činnosti společnosti Retikon, s.r.o. je prodej a provoz systémů dárkové karty a věrnostních programů a outsourcing činností souvisejících s provozem výše zmíněných systémů.

68/77

Alerion.cz

Alerion.cz

ALERION s.r.o. je tradičním českým výrobcem vlajek, praporů, znaků, odznaků, vlaječek, praporků, výšivek a nášivek, vlajkových stožárů, žerdí a dalších souvisejících produktů.

69/77

pallo.cz

pallo.cz

Broušení a renovace parket profesionální technikou. Pallo udělá s Vaší podlahou opravdové zázraky.

70/77

novotech.info

novotech.info

Prezentace v anglickém jazyce společnosti Novotech spol. s r.o. pro umělý povrch tenisových dvorců.

71/77

BKontakt.cz

BKontakt.cz

Prezentace bezpečnostní agentury B KONTAKT Security s.r.o. založená na publikačním systému WebGet.

72/77

Classicclay.cz

Classicclay.cz

Webová prezentace společnosti Novotech spol. s r.o. pro umělý povrch tenisových dvorců využívá publikační systém WebGet.
e-shop: NovoTech.biz

73/77

seo-konzultace.cz

seo-konzultace.cz

SEO, Optimalizace e-shopů internetových obchodů, webů, www stránek a internetových aplikací.

74/77

alfasys.cz

alfasys.cz

Společnost Alfasys One a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti informačních technologií a systémů. Stránky jsou provozovány na publikačním systému WebGet.

75/77

MamajaInfo.cz

MamajaInfo.cz

Stránky věnované dětem a jejich maminkám. Nalezenete zde informace o produktech pro zdravé a přirozené přebalování, oblékání a nošení.
e-shop: mamaja.cz

Zobrazit referenci

76/77

ecoflame.cz

ecoflame.cz

Prezentace firmy ECOFLAME s nabídkou italských peletových kamen firmy Cola

77/77

Svoboda-spes.cz

Svoboda-spes.cz

Specializované montáže a servis systémů zajišťující možnost napojení objektů do systému centralizované ochrany náležející bezpečnostním agenturám v dané lokalitě.

1/26

Tescoma

Tescoma

Moderní produktový katalog, postavený na novém řešení WebGet TRENDY, prezentující aktuální sortiment společnosti TESCOMA. Naleznete zde přehled výrobků, návody, videorecepty a mnoho dalších informací. Přečtěte si názor klienta na naši vzájemnou spolupráci.

2/26

EmperoGroup.cz

EmperoGroup.cz

Společnost Empero Group a.s. si zvolila pro svou internetovou prezentaci publikační systém WebGet z důvodů vysoké uživatelské intuitivnosti při obsluze systému a díky přístupu našeho týmu k realizaci. Díky této spolupráci vznikl moderní web korespondující se současnými trendy a s blogem o novinkách v oboru finančního poradenství. Web také disponuje aktuálními informacemi o kurzu EUR a USD, načítá aktuální burzovní kurz S&P a v pozadí systému jsou odkazy na intranetový systém pro komunikaci mezi společností Empero Group a.s. a partnery.

3/26

Citroen.Carling.cz

Citroen.Carling.cz

Autosalon Citroën Brno - CARLING, spol. s. r. o. nabízí nová i certifikované ojetá auta, náhradní díly, příslušenství, a dále servis a asistenční službu CITROËN Assistance. Zákazník může na tomto přehledném webu prohlížet katalog automobilů na prodej, včetně připojených fotografií, videí, ceníků a technických parametrů. Realizovali jsme zde také rezervační systém pro snadné objednání testovací jízdy.

4/26

Carling.cz

Carling.cz

Společnost CARLING, spol. s. r. o. je výrobce protektorů a specializuje se na nákladní pneumatiky pod svojí obchodní značkou Carling Truck Tires a je členem evropské sítě osobních pneuservisů a rychloservisů Premio. Web je doslova nahuštěn hodnotnými informacemi o výrobě a službách, to vše napsáno srozumitelnou formou a doplněno mnoha fotografiemi.

5/26

EasyShop

EasyShop

EasyShop je platforma pro internetový obchod, vyvíjená více než 10 let a je to jedno z nejpoužívanějších řešení pro eshop v ČR a na Slovensku. Na tomto produktovém webu jsme použili řadu klíčových prvků, které lze v rámci publikačního systému WebGet realizovat. Těmi nejzajímavějšími jsou např. katalog nabízených služeb, tabulkové ceníky, poptávkové formuláře, napojení na systém CentralNews či firemní blog.

6/26

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba České republiky

Probační a mediační služba je institucí na poli trestní politiky, která má za úkol integrovat pachatele do života společnosti, snaží se o participaci poškozeného a přispívá k ochraně společnosti účinným řešením konfliktních a rizikových stavů. Poměrně rozsáhlý web přináší informace k mnoha tématům, kterých se práce instituce dotýká. Součástí realizace je také přístup uživatele do zabezpečené sekce.

7/26

Meffert ČR

Meffert ČR

Asi všichni známe barevného ježka - typické logo značky Düfa, pod kterou společnost Meffert ČR nabízí kompletní sortiment nátěrových hmot, barev, laků a další stavební chemie. Firemní web nabízí bohatou informační část a také rozsáhlý katalog veškerého sortimentu, přehledně členěného dle způsobu použití. U jednotlivých položek je mj. možné stáhnout si potřebnou dokumentaci.

8/26

Město Bystřice nad Pernštejnem

Město Bystřice nad Pernštejnem

Oficiální stránky osmitisícového města, založeného ve 13. století a ležícího v kraji Vysočina. Návštěvník webu zde nalezne všechny povinné informace, telefonní seznam, úřední desku, regionální noviny, informace o dění v kultuře, sportu či podnikání a rozcestník na několik webových kamer, zabírajících zajímavé části města.

10/26

Manduca.cz

Manduca.cz

Manduca je ergonomické nosítko z přírodních materiálů, pro nošení dětí od 3,5 do 20 kg na břiše, na boku či na zádech. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku se věnují popisu všech dostupných typů nosítek, jejich vlastnostem a technickým informacím, obsahují instruktážní videa a seznam prodejců.

11/26

Děti bez pluhu

Děti bez pluhu

Pořadatel dětských lyžařských kurzů představuje moderní carvingovou metodu pro výuku lyžování dětí. Stránky přinášejí informace o škole, termínech a místech kurzů vč. možnosti rezervace, videa z výuky či objednávkový formulář pro výběr z několika druhů dětských lyží.

12/26

Stavby Dvořák

Stavby Dvořák

Stránky stavební firmy se specializací na rekonstrukce domů a bytů, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce a dekorativní omítky. Návštěvník zde nalezne přehledně strukturované informace o nabízených službách, ceník, fotogalerie z realizací či přihlášení k newsletteru.

13/26

Látkové pleny Pop-in

Látkové pleny Pop-in

Dětské pleny Pop-in nahrazují masově rozšířené jednorázové pleny. Místo vyhazování plenu vypereme a znovu použijeme - šetříme tak zdraví dítěte, životní prostředí i vlastní peněženku. Stránky distributora pro Českou a Slovenskou republiku přinášejí řadu praktických informací, návodů a zkušeností rodičů.

14/26

PokerBox

PokerBox

Portál pro milovníky nejpopulárnější karetní hry na světě, sdružující články a zpravodajství ze světa pokeru, seznam heren a pokerová videa. V rámci portálu jsme realizovali také kalendář živých turnajů a cash games.

15/26

SPH STAVBY

SPH STAVBY

Společnost s vlastní betonárnou realizuje průmyslovou a občanskou výstavbu a také inženýrské a vodohospodářské stavby. Na svých stránkách nás přehlednou formou seznamuje se svojí činností a předkládá fotografie z uskutečněných realizací.

16/26

Česká bezpečnostní agentura

Česká bezpečnostní agentura

Společnost s několika pobočkami v České republice a na Slovensku realizuje komplexní bezpečnostní služby, úklidové služby a facility consulting. Návštěvník webu je detailně obeznámen s poskytovanými službami, s certifikacemi a pojištěním, referencemi či nabídkou zaměstnání.

17/26

FPAG

FPAG

Facility and Property Agency, a.s. zavádí na trh nové a lepší způsoby správy nemovitostí s důrazem na nízké náklady, transparentnost a ekologii. Na svém webu nás seznamuje s nabízenými službami, organizační strukturou či aktuálními novinkami ve společnosti.

18/26

JakKrmit.cz

JakKrmit.cz

Praktická poradna pro výživu vašeho pejska, zpracovaná svěží formou s přehledným členěním dle témat. Doplněno interaktivními kalkulačkami a tabulkami, včetně doporučení konkrétního krmiva dle potřeb a zdravotního stavu vašeho mazlíčka.

19/26

Digitálník.cz

Digitálník.cz

Portál s informacemi na téma digitálního a satelitního vysílání. Aktuální zpravodajství, rady a tipy, návody a recenze a mnoho dalších praktických informací.

20/26

PPC marketing

PPC marketing

Produktový portál marketingové divize společnosti IT STUDIO s.r.o. Vysvětluje základní pojmy, informuje o poskytovaných službách v oblasti PPC a nabízí výhodné cenové programy dle aktuálních potřeb klienta.

21/26

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Oficiální web Úřadu městské části Brno-Řečkovice a Mokrá Hora informuje o aktuálním dění a přináší praktické informace z jednotlivých odborů. Občan zde nalezne vše potřebné, od kontaktů na jednotlivé pracovníky úřadu až po seznam ulic městské části.

22/26

Rancho Rio Ebro

Rancho Rio Ebro

Český personál, česká televize, stylová kuchyně a hlavně životní rybářské úlovky vás čekají v kempu na španělské řeče Ebro. Na webu jsme mimo jiné realizovali rezervační systém pro ubytování.

23/26

biTech.CZ s.r.o.

biTech.CZ s.r.o.

Společnost je výhradním dovozcem a prodejcem celé řady produktů v oblasti vytápění a ohřevu vody. Zákazník na webu nalezne informace nabízených produktech, katalogy krbových kamen či ohřívačů vody a fotogalerie z veletrhů, kterých se firma účastnila.

26/26

jbstavebni.cz

jbstavebni.cz

Společnost JB Stavební s.r.o. nabízí kompletní dodávky staveb v oblasti průmyslového a občansko-administrativního pozemního stavitelství. Nosným programem je provádění občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a opravy objektů a zateplování fasád nejnovějšími technologiemi. Publikační systém WebGet umožňuje společnosti jednoduchou a přehlednou presentaci, v níž se zorientuje každý.